Darmowe filmy: seria kodeks pracy: czas pracy

Filmy edukacyjne na licencji Creative Commons

Część filmów stanowiących zawartość naszych szkoleń okresowych BHP online udostępniamy za darmo na zasadach opisanych poniżej. Na tej stronie będziemy co jakiś czas umieszczać nowe nagrania.

Uznanie autorstwa- Bez utworów zależnych 3.0 Polska – Ta licencja zezwala na rozpowszechnianie, przedstawianie i wykonywanie filmów zarówno w celach komercyjnych, jak i niekomercyjnych, pod warunkiem zachowania ich w oryginalnej postaci (nie tworzenia utworów zależnych) oraz wskazanie autorstwa. Wskazanie autorstwa przy rozpowszechnianiu filmów w internecie odbywa się poprzez umieszczenie informacji o źródle pod filmem zamieszczonym na  stronie internetowej:

" Źródło: www.szkolenia-bhp24.pl szkolenia bhp online "

UWAGA: zabrania się wykorzystywania filmów do prowadzenia szkoleń online, w tym do organizowania szkoleń okresowych BHP metodą samokształcenia kierowanego.

Filmy można bezpłatnie wykorzystywać m.in. jako materiały uzupełniające do prowadzenia szkoleń wstępnych oraz tradycyjnych szkoleń okresowych BHP. Natomiast jeśli jesteś behapowcem i chcesz samodzielnie organizować szkolenia okresowe metodą samokształcenia kierowanego -skontaktuj się z nami!

Więcej darmowych filmów na stronie www.szkolenia-bhp24.pl/darmowe-filmy-bhp

Kodeks pracy: urlopy wypoczynkowe i bezpłatne

Czas pracy: pora nocna, niedziele i święta

Czas pracy: normy, systemy, okresy rozliczeniowe

Czas pracy: godziny nadliczbowe

O kancelarii Piotra Lampy:

Kancelaria działa na rynku od 2010 r. Prowadzona jest jednoosobowo przez radcę prawnego Piotra Lampę. Powstała na bazie doświadczenia zdobytego w ramach kilkuletniej pracy dla kancelarii radców prawnych.

Piotr Lampa jest absolwentem Uniwersytetu Jagiellońskiego, Wydziału Prawa i Administracji w Krakowie. Studia ukończył w 2005 r. W latach 2006-2009 odbył aplikację radcowską w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Krakowie. Od 2010 r. wpisany jest na listę radców prawnych.

Kancelaria świadczy usługi na rzecz osób fizycznych oraz podmiotów gospodarczych. W ramach świadczonych przez kancelarię usług możliwe jest udzielenie jednorazowej porady prawnej, jak również podjęcie się prowadzenia określonej sprawy, bądź kompleksowej obsługi prawnej danej osoby. Każdą zleconą sprawę traktuję z należytą uwagą. Klient zawsze stawiany jest na pierwszym miejscu, stąd Kancelaria dokłada wszelkich starań, aby sprostać jego wymaganiom. Służą temu długie godziny pracy Kancelarii, pozwalające każdemu Klientowi wybrać odpowiednią porę na umówienie wizyty. Jeśli Klient tego wymaga, możliwe jest umówienie wizyty poza godzinami pracy Kancelarii, jak również w innym, dogodnym dla Klienta miejscu. Dla stałych Klientów kontakt z prawnikiem możliwy jest przez 7 dni w tygodniu.

Więcej na stronie www.kancelaria-lampa.pl

Skontaktuj się z nami

BEZPŁATNY TEST - zamów wybrane szkolenie